Álláslehetőség: DERULA Kft.

Dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi fafeldolgozó vállalatunk a DERULA Kft. üzemeibe keresünk

TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • Rétegeltlemez gyártásához szükséges gépsorok támogatása, fejlesztése.
  • Gépsorok termelékenységének növelése.
  • Termelési folyamatleírások, munkautasítások készítése, kezelése.
  • Folyamatok fejlesztése.
  • Riportok és statisztikák készítése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Faipari-, vagy gépészmérnök végzettség.
  • Kommunikációs szintű angol, vagy olasz nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Eredményorientált, határozott személyiség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet.
  • Fejlődés, továbbképzés lehetősége.
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Szolnok, Dég, Magyarszecsőd

INFO:

DERULA Kft.
Szolnok, Újszászi út 11.
30/326-0237
szolnokhr@derula.hu

Elérhetőségek

Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar
9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.
B épület, 2. emelet
Tel.: (99) 518-101
E-mail: skk-dekani@uni-sopron.hu